Znamy terminarz I ligi na sezon 2017/2018

Lipiec 6, 2017 by · Leave a Comment
Filed under: Bez kategorii 

pierwsza liga logoPoznaliśmy terminarz rozgrywek I ligi północnej w sezonie 2017/2018.

Terminarz I ligi kobiet gr. północna w sezonie 2017/2018:
1. KOLEJKA – 26/27 sierpnia 2017
AP Lechia Gdańsk – UKS SMS II Łódź
AZS PSW Biała Podlaska – KP Błękitni Stargard
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KKP Bydgoszcz
TS Polonia Poznań – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KKP Stomilanki Olsztyn – KKPK Medyk II Konin

2. KOLEJKA – 2/3 września 2017
UKS SMS II Łódź – KKPK Medyk II Konin
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKP Stomilanki Olsztyn
KKP Bydgoszcz – TS Polonia Poznań
KP Błękitni Stargard – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
AP Lechia Gdańsk – AZS PSW Biała Podlaska

3. KOLEJKA – 9 września 2017
AZS PSW Biała Podlaska – UKS SMS II Łódź
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – AP Lechia Gdańsk
TS Polonia Poznań – KP Błękitni Stargard
KKP Stomilanki Olsztyn – KKP Bydgoszcz
KKPK Medyk II Konin – KS Sztorm AWFiS Gdańsk

4. KOLEJKA – 23/24 września 2017
UKS SMS II Łódź – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KKP Bydgoszcz – KKPK Medyk II Konin
KP Błękitni Stargard – KKP Stomilanki Olsztyn
AP Lechia Gdańsk – TS Polonia Poznań
AZS PSW Biała Podlaska – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

5. KOLEJKA – 30 września/1 października 2017
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – UKS SMS II Łódź
TS Polonia Poznań – AZS PSW Biała Podlaska
KKP Stomilanki Olsztyn – AP Lechia Gdańsk
KKPK Medyk II Konin – KP Błękitni Stargard
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKP Bydgoszcz

6. KOLEJKA – 7/8 października 2017
UKS SMS II Łódź – KKP Bydgoszcz
KP Błękitni Stargard – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
AP Lechia Gdańsk – KKPK Medyk II Konin
AZS PSW Biała Podlaska – KKP Stomilanki Olsztyn
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – TS Polonia Poznań

7. KOLEJKA – 14/15 października 2017
TS Polonia Poznań – UKS SMS II Łódź
KKP Stomilanki Olsztyn – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KKPK Medyk II Konin – AZS PSW Biała Podlaska
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – AP Lechia Gdańsk
KKP Bydgoszcz – KP Błękitni Stargard

8. KOLEJKA – 28/29 października 2017
UKS SMS II Łódź – KP Błękitni Stargard
AP Lechia Gdańsk – KKP Bydgoszcz
AZS PSW Biała Podlaska – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KKPK Medyk II Konin
TS Polonia Poznań – KKP Stomilanki Olsztyn

9. KOLEJKA – 4 listopada 2017
KKP Stomilanki Olsztyn – UKS SMS II Łódź
KKPK Medyk II Konin – TS Polonia Poznań
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KKP Bydgoszcz – AZS PSW Biała Podlaska
KP Błękitni Stargard – AP Lechia Gdańsk

10. KOLEJKA 24/25 marca 2018
UKS SMS II Łódź – AP Lechia Gdańsk
KP Błękitni Stargard – AZS PSW Biała Podlaska
KKP Bydgoszcz – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – TS Polonia Poznań
KKPK Medyk II Konin – KKP Stomilanki Olsztyn

11. KOLEJKA – 31 marca 2018 (Wielka Sobota)
KKPK Medyk II Konin – UKS SMS II Łódź
KKP Stomilanki Olsztyn – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
TS Polonia Poznań – KKP Bydgoszcz
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KP Błękitni Stagard
AZS PSW Biała Podlaska – AP Lechia Gdańsk

12. KOLEJKA – 14-15 kwietnia 2018
UKS SMS II Łódź – AZS PSW Biała Podlaska
AP Lechia Gdańsk – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KP Błękitni Stargard – TS Polonia Poznań
KKP Bydgoszcz – KKP Stomilanki Olsztyn
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKPK Medyk II Konin

13. KOLEJKA – 21/22 kwietnia 2018
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – UKS SMS II Łódź
KKPK Medyk II Konin – KKP Bydgoszcz
KKP Stomilanki Olsztyn – KP Błękitni Stargard
TS Polonia Poznań – AP Lechia Gdańsk
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – AZS PSW Biała Podlaska

14. KOLEJKA – 28/29 kwietnia 2018
UKS SMS II Łódź – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
AZS PSW Biała Podlaska – TS Polonia Poznań
AP Lechia Gdańsk – KKP Stomilanki Olsztyn
KP Błękitni Stargard – KKPK Medyk II Konin
KKP Bydgoszcz – KS Sztorm AWFiS Gdańsk

15. KOLEJKA – 5/6 maja 2018
KKP Bydgoszcz – UKS SMS II Łódź
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KP Błękitni Stargard
KKPK Medyk II Konin – AP Lechia Gdańsk
KKP Stomilanki Olsztyn – AZS PSW Biała Podlaska
TS Polonia Poznań – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

16. KOLEJKA – 12/13 maja 2018
UKS SMS II Łódź – TS Polonia Poznań
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KKP Stomilanki Olsztyn
AZS PSW Biała Podlaska – KKPK Medyk II Konin
AP Lechia Gdańsk – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KP Błękitni Stargard – KKP Bydgoszcz

17. KOLEJKA – 19 maja 2018 (OBLIGATORYJNIE)
KP Błękitni Stargard – UKS SMS II Łódź
KKP Bydgoszcz – AP Lechia Gdańsk
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – AZS PSW Biała Podlaska
KKPK Medyk II Konin – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KKP Stomilanki Olsztyn – TS Polonia Poznań

18. KOLEJKA – 27 maja 2018 (OBLIGATORYJNIE)
UKS SMS II Łódź – KKP Stomilanki Olsztyn
TS Polonia Poznań – KKPK Medyk II Konin
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS PSW Biała Podlaska – KKP Bydgoszcz
AP Lechia Gdańsk – KP Błękitni Stargard

Terminy wiosennych spotkań rezerw na własnym stadionie

Luty 1, 2017 by · Leave a Comment
Filed under: Bez kategorii 

KKP 2 14457435_10210873221570679_2621121400680699525_nPrzedstawiamy terminy meczów rundy wiosennej kujawsko-pomorskiej III ligi kobiet, które odbędą się na stadionie przy ul. Słowiańskiej w Bydgoszczy.

kolejka 14.
WSG/KKP II Bydgoszcz – GLKS Osielsko – 26 marca 2017 r. (niedziela), godz. 16.30

kolejka 16.
WSG/KKP II Bydgoszcz – WAP Włocławek – 9 kwietnia 2017 r. (niedziela), godz. 13.00

kolejka 18.
WSG/KKP II Bydgoszcz – Start Pruszcz – 30 kwietnia 2017 r. (niedziela), godz. 13.30

kolejka 19.
WSG/KKP II Bydgoszcz – Viking Aleksandrów Kuj. – 3 maja 2017 r. (środa), godz. 9.00

kolejka 21.
WSG/KKP II Bydgoszcz – Gwiazda-Kania Toruń – 14 maja 2017 r. (niedziela), godz. 11.00

kolejka 23.
WSG/KKP II Bydgoszcz – Wisła Grudziądz – 28 maja 2017 r. (niedziela), godz. 11.00

Kolejka 25.
WSG/KKP II Bydgoszcz – IKKP Noteć Inowrocław – 11 czerwca 2017 r. (niedziela), godz. 11.00

fot. Maciej Mrozik

Terminy spotkań MLJM w Bydgoszczy

Styczeń 29, 2017 by · Leave a Comment
Filed under: Bez kategorii 

kalendUstalone zostały terminy meczów rundy wiosennej Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych, które piłkarki bydgoskiego KKP rozegrają na własnym stadionie.

1. kolejka
KKP Bydgoszcz – GOSiRki Piaseczno – 12 marca 2017 r. (niedziela), godz. 14.30

3. kolejka
KKP Bydgoszcz – Sportowa Czwórka Radom – 26 marca 2017 r. (niedziela), godz. 14.00

5. kolejka
KKP Bydgoszcz – OKS Stomil Olsztyn S.A. – 23 kwietnia 2017 r. (niedziela), godz. 13.45

7. kolejka
KKP Bydgoszcz – Unifreeze Górzno – 20 maja (sobota), godz. 15.30

Terminy „domowych” meczów I ligi w rundzie wiosennej

Styczeń 26, 2017 by · Leave a Comment
Filed under: Bez kategorii 

KKP6578_Dariusz StońskiInformujemy, że mecze rundy wiosennej sezonu 2016/2017 I ligi kobiet gr. północna, których gospodarzem będzie KKP Bydgoszcz odbędą się w następujących terminach:

kolejka 10.
KKP Bydgoszcz – KKP Stomil Visacom Olsztyn – 26 marca 2017 r. (niedziela), godz. 11.00

kolejka 12.
KKP Bydgoszcz – KS Raszyn – 13 kwietnia 2017 (czwartek), godz. 18.00

kolejka 13.
KKP Bydgoszcz – Stilon Gorzów Wlkp. – 23 kwietnia 2017 r. (niedziela), godz. 11.00

kolejka 15.
KKP Bydgoszcz – Unifreeze Górzno – 7 maja 2017 r. (niedziela), godz. 12.00

kolejka 17.
KKP Bydgoszcz – Polonia Poznań – 20 maja 2017 r. (sobota), godz. 13.00

fot. Dariusz Stoński

Następna strona »

Featured Ad
Marquee Powered By Know How Media.