Znamy terminy „domowych” meczów ze Sztormem i Olimpią

Maj 13, 2016 by · Leave a Comment
Filed under: Bez kategorii 

kalendMecze fazy play-off ekstraligi kobiet, których gospodarzem będzie KKP Bydgoszcz odbędą się w następujących terminach:

kolejka 25.
KKP Bydgoszcz – Sztorm AWFiS Gdańsk – 28 maja (sobota), godz. 11.00

kolejka 27.
KKP Bydgoszcz – MKS Olimpia Szczecin – 18 czerwca (sobota), godz. 12.00

Terminy spotkań WSG/KKP II na własnym boisku

Luty 17, 2016 by · Leave a Comment
Filed under: Bez kategorii 

kkp 2Przedstawiamy terminy spotkań rundy wiosennej II ligi kobiet, które odbędą się w Bydgoszczy.

kolejka 12.
WSG/KKP II Bydgoszcz – Kotwica Kórnik – 26 marca (sobota), godz. 11.00

kolejka 14.
WSG/KKP II Bydgoszcz – Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk – 9 kwietnia (sobota), godz. 15.00

kolejka 16.
WSG/KKP II Bydgoszcz – Noteć Inowrocław – 30 kwietnia (sobota), godz. 14.00

kolejka 17.
WSG/KKP II Bydgoszcz – Polonia Środa Wielkopolska – 8 maja (niedziela), godz. 14.00

kolejka 19.
WSG/KKP II Bydgoszcz – Błękitne Stargard – 29 maja (niedziela), godz. 14.00

kolejka 21.
WSG/KKP II Bydgoszcz – GOSRiT Luzino – 12 czerwca (niedziela), godz. 14.00

fot. Dariusz Stoński

Terminy „domowych” meczów KKP w rundzie wiosennej

Luty 10, 2016 by · Leave a Comment
Filed under: Bez kategorii 

KKP 1234_Dariusz StońskiUstalone zostały terminy meczów ekstraligi kobiet w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016, których gospodarzem będzie KKP Bydgoszcz.

kolejka 15. – termin obligatoryjny
KKP Bydgoszcz – Zagłębie Lubin S.A. – 13 marca (niedziela), godz. 11.00

kolejka 17. – termin obligatoryjny
KKP Bydgoszcz – AZS PSW Biała Podlaska – 24 marca (czwartek), godz. 17.00

kolejka 19.
KKP Bydgoszcz – AZS PWSZ Wałbrzych – 17 kwietnia (niedziela), godz. 11.00

kolejka 21. – termin obligatoryjny
KKP Bydgoszcz – KS AZS Wrocław – 30 kwietnia (sobota), godz. 11.00

Przypominamy, że po rundzie zasadniczej nastąpi podział zespołów na grupę mistrzowską (6 zespołów) i spadkową (6 zespołów). Mecze w obu grupach zostaną rozegrane systemem jednorundowym.

fot. Dariusz Stoński

Terminarz rundy wiosennej ekstraligi

Grudzień 14, 2015 by · Leave a Comment
Filed under: Bez kategorii 

KKP - GŁKomisja ds. Piłkarstwa Kobiecego PZPN na swoim ostatnim posiedzeniu zatwierdziła terminy rozgrywek ekstraligi kobiet w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016.

Terminarz rozgrywek Ekstraligi kobiet w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016:

15 kolejka – 12/13 marca 2016
MKS Olimpia Szczecin – KS GOSiRKi Piaseczno
KKP Bydgoszcz – Zagłębie Lubin S.A.
GKS Górnik Łęczna – TS Mitech Żywiec
KKS Czarni Sosnowiec – AZS PSW Biała Podlaska
KS AZS Wrocław – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KKPK Medyk Konin – AZS PWSZ Wałbrzych

16 kolejka – 19 marca 2016 (obligatoryjnie)
KS GOSiRKi Piaseczno – KKPK Medyk Konin
AZS PWSZ Wałbrzych – KS AZS Wrocław
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKS Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska – GKS Górnik Łęczna
TS Mitech Żywiec – KKP Bydgoszcz
Zagłębie Lubin S.A. – MKS Olimpia Szczecin

17 kolejka – 24 marca 2016 (obligatoryjnie)
Zagłębie Lubin S.A. – KS GOSiRKi Piaseczno
MKS Olimpia Szczecin – TS Mitech Żywiec
KKP Bydgoszcz – AZS PSW Biała Podlaska
GKS Górnik Łęczna – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KKS Czarni Sosnowiec – AZS PWSZ Wałbrzych
KS AZS Wrocław – KKPK Medyk Konin

18 kolejka – 29 marca 2016 (obligatoryjnie)
KS GOSiRKi Piaseczno – KS AZS Wrocław
KKPK Medyk Konin – KKS Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych – GKS Górnik Łęczna
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKP Bydgoszcz
AZS PSW Biała Podlaska – MKS Olimpia Szczecin
TS Mitech Żywiec – Zagłębie Lubin S.A.

19 kolejka – 16/17 kwietnia 2016
TS Mitech Żywiec – KS GOSiRKi Piaseczno
Zagłębie Lubin S.A. – AZS PSW Biała Podlaska
MKS Olimpia Szczecin – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KKP Bydgoszcz – AZS PWSZ Wałbrzych
GKS Górnik Łęczna – KKPK Medyk Konin
KKS Czarni Sosnowiec – KS AZS Wrocław

20 kolejka – 23/24 kwietnia 2016
KS GOSiRKi Piaseczno – KKS Czarni Sosnowiec
KS AZS Wrocław – GKS Górnik Łęczna
KKPK Medyk Konin – KKP Bydgoszcz
AZS PWSZ Wałbrzych – MKS Olimpia Szczecin
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – Zagłębie Lubin S.A.
AZS PSW Biała Podlaska – TS Mitech Żywiec

21 kolejka – 30 kwietnia 2016 (obligatoryjnie)
AZS PSW Biała Podlaska – KS GOSiRKi Piaseczno
TS Mitech Żywiec – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
Zagłębie Lubin S.A. – AZS PWSZ Wałbrzych
MKS Olimpia Szczecin – KKPK Medyk Konin
KKP Bydgoszcz – KS AZS Wrocław
GKS Górnik Łęczna – KKS Czarni Sosnowiec

22 kolejka – 3 maja (obligatoryjnie)
KS GOSiRKi Piaseczno – GKS Górnik Łęczna
KKS Czarni Sosnowiec – KKP Bydgoszcz
KS AZS Wrocław – MKS Olimpia Szczecin
KKPK Medyk Konin – Zagłębie Lubin S.A.
AZS PWSZ Wałbrzych – TS Mitech Żywiec
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – AZS PSW Biała Podlaska

Po rundzie zasadniczej drużyny zostaną podzielone na grupę mistrzowską i spadkową i rozegrają pięć ostatnich kolejek w sezonie. Mecze te zaplanowano w następujących terminach: 23 kolejka – 14 maja, 24 kolejka – 21 maja, 25 kolejka – 28 maja, 26 kolejka – 12 czerwca, 27 kolejka – 18 czerwca.

fot. Dariusz Stoński

Następna strona »

Featured Ad
Marquee Powered By Know How Media.