TERMINARZ ROZGRYWEK II LIGI KOBIET GR. KUJAWSKO-POMORSKA:
RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-08-22
1 KKP CHEŁMŻA – POLONIA Środa Wlkp.
2 AKADEMIA FOOTBALL CLUB Kościan – BŁĘKITNI Stargard Szczeciński
3 Olimpia II Szczecin – GSS Grodzisk Wlkp.
4 KOTWICA Kórnik – WSG KKP II Bydgoszcz
5 UKS GÓRNICZA KONIN – Noteć Inowrocław
6 LECHIA GDAŃSK AP – Olimp Gościno

Kolejka: 2 w dniach 2015-08-29
7 POLONIA Środa Wlkp. – Olimp Gościno
8 Noteć Inowrocław – LECHIA GDAŃSK AP
9 WSG KKP II Bydgoszcz – UKS GÓRNICZA KONIN
10 GSS Grodzisk Wlkp. – KOTWICA Kórnik
11 BŁĘKITNI Stargard Szczeciński – Olimpia II Szczecin
12 KKP CHEŁMŻA – AKADEMIA FOOTBALL CLUB Kościan

Kolejka: 3 w dniach 2015-09-05
13 AKADEMIA FOOTBALL CLUB Kościan – POLONIA Środa Wlkp.
14 Olimpia II Szczecin – KKP CHEŁMŻA
15 KOTWICA Kórnik – BŁĘKITNI Stargard Szczeciński
16 UKS GÓRNICZA KONIN – GSS Grodzisk Wlkp.
17 LECHIA GDAŃSK AP – WSG KKP II Bydgoszcz
18 Olimp Gościno – Noteć Inowrocław

Kolejka: 4 w dniach 2015-09-19
19 POLONIA Środa Wlkp. – Noteć Inowrocław
20 WSG KKP II Bydgoszcz – Olimp Gościno
21 GSS Grodzisk Wlkp. – LECHIA GDAŃSK AP
22 BŁĘKITNI Stargard Szczeciński – UKS GÓRNICZA KONIN
23 KKP CHEŁMŻA – KOTWICA Kórnik
24 AKADEMIA FOOTBALL CLUB Kościan – Olimpia II Szczecin

Kolejka: 5 w dniach 2015-09-26
25 Olimpia II Szczecin – POLONIA Środa Wlkp.
26 KOTWICA Kórnik – AKADEMIA FOOTBALL CLUB Kościan
27 UKS GÓRNICZA KONIN – KKP CHEŁMŻA
28 LECHIA GDAŃSK AP – BŁĘKITNI Stargard Szczeciński
29 Olimp Gościno – GSS Grodzisk Wlkp.
30 Noteć Inowrocław – WSG KKP II Bydgoszcz

Kolejka: 6 w dniach 2015-10-03
31 POLONIA Środa Wlkp. – WSG KKP II Bydgoszcz
32 GSS Grodzisk Wlkp. – Noteć Inowrocław
33 BŁĘKITNI Stargard Szczeciński – Olimp Gościno
34 KKP CHEŁMŻA – LECHIA GDAŃSK AP
35 AKADEMIA FOOTBALL CLUB Kościan – UKS GÓRNICZA KONIN
36 Olimpia II Szczecin – KOTWICA Kórnik

Kolejka: 7 w dniach 2015-10-17
37 KOTWICA Kórnik – POLONIA Środa Wlkp.
38 UKS GÓRNICZA KONIN – Olimpia II Szczecin
39 LECHIA GDAŃSK AP – AKADEMIA FOOTBALL CLUB Kościan
40 Olimp Gościno – KKP CHEŁMŻA
41 Noteć Inowrocław – BŁĘKITNI Stargard Szczeciński
42 WSG KKP II Bydgoszcz – GSS Grodzisk Wlkp.

Kolejka: 8 w dniach 2015-10-24
43 POLONIA Środa Wlkp. – GSS Grodzisk Wlkp.
44 BŁĘKITNI Stargard Szczeciński – WSG KKP II Bydgoszcz
45 KKP CHEŁMŻA – Noteć Inowrocław
46 AKADEMIA FOOTBALL CLUB Kościan – Olimp Gościno
47 Olimpia II Szczecin – LECHIA GDAŃSK AP
48 KOTWICA Kórnik – UKS GÓRNICZA KONIN

Kolejka: 9 w dniach 2015-10-31
49 UKS GÓRNICZA KONIN – POLONIA Środa Wlkp.
50 LECHIA GDAŃSK AP – KOTWICA Kórnik
51 Olimp Gościno – Olimpia II Szczecin
52 Noteć Inowrocław – AKADEMIA FOOTBALL CLUB Kościan
53 WSG KKP II Bydgoszcz – KKP CHEŁMŻA
54 GSS Grodzisk Wlkp. – BŁĘKITNI Stargard Szczeciński

Kolejka: 10 w dniach 2015-11-07
55 POLONIA Środa Wlkp. – BŁĘKITNI Stargard Szczeciński
56 KKP CHEŁMŻA – GSS Grodzisk Wlkp.
57 AKADEMIA FOOTBALL CLUB Kościan – WSG KKP II Bydgoszcz
58 Olimpia II Szczecin – Noteć Inowrocław
59 KOTWICA Kórnik – Olimp Gościno
60 UKS GÓRNICZA KONIN – LECHIA GDAŃSK AP

Kolejka: 11 w dniach 2015-11-14
61 LECHIA GDAŃSK AP – POLONIA Środa Wlkp.
62 Olimp Gościno – UKS GÓRNICZA KONIN
63 Noteć Inowrocław – KOTWICA Kórnik
64 WSG KKP II Bydgoszcz – Olimpia II Szczecin
65 GSS Grodzisk Wlkp. – AKADEMIA FOOTBALL CLUB Kościan
66 BŁĘKITNI Stargard Szczeciński – KKP CHEŁMŻA

Featured Ad
Marquee Powered By Know How Media.