Terminarz I ligi północnej – sezon 2017/2018

1. KOLEJKA – 26/27 sierpnia 2017
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – UKS SMS II Łódź
KS Raszyn – KP Błękitni Stargard
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KKP Bydgoszcz
TS Polonia Poznań – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KKP Stomilanki Olsztyn – KKPK Medyk II Konin

2. KOLEJKA – 2/3 września 2017
UKS SMS II Łódź – KKPK Medyk II Konin
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKP Stomilanki Olsztyn
KKP Bydgoszcz – TS Polonia Poznań
KP Błękitni Stargard – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – KS Raszyn

3. KOLEJKA – 9 września 2017
KS Raszyn – UKS SMS II Łódź
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
TS Polonia Poznań – KP Błękitni Stargard
KKP Stomilanki Olsztyn – KKP Bydgoszcz
KKPK Medyk II Konin – KS Sztorm AWFiS Gdańsk

4. KOLEJKA – 23/24 wrześnie 2017
UKS SMS II Łódź – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KKP Bydgoszcz – KKPK Medyk II Konin
KP Błękitni Stargard – KKP Stomilanki Olsztyn
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – TS Polonia Poznań
KS Raszyn – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

5. KOLEJKA – 30 września/1 października 2017
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – UKS SMS II Łódź
TS Polonia Poznań – KS Raszyn
KKP Stomilanki Olsztyn – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KKPK Medyk II Konin – KP Błękitni Stargard
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKP Bydgoszcz

6. KOLEJKA – 7/8 października 2017
UKS SMS II Łódź – KKP Bydgoszcz
KP Błękitni Stargard – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – KKPK Medyk II Konin
KS Raszyn – KKP Stomilanki Olsztyn
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – TS Polonia Poznań

7. KOLEJKA – 14/15 października 2017
TS Polonia Poznań – UKS SMS II Łódź
KKP Stomilanki Olsztyn – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KKPK Medyk II Konin – KS Raszyn
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KKP Bydgoszcz KP Błękitni Stargard

8. KOLEJKA – 28/29 października 2017
UKS SMS II Łódź – KP Błękitni Stargard
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – KKP Bydgoszcz
KS Raszyn – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KKPK Medyk II Konin
TS Polonia Poznań – KKP Stomilanki Olsztyn

9. KOLEJKA – 4 listopada 2017
KKP Stomilanki Olsztyn – UKS SMS II Łódź
KKPK Medyk II Konin – TS Polonia Poznań
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KKP Bydgoszcz – KS Raszyn
KP Błękitni Stargard – Akademia Piłkarska LG Gdańsk

10. KOLEJKA 24/25 marca 2018
UKS SMS II Łódź – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KP Błękitni Stargard – KS Raszyn
KKP Bydgoszcz – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – TS Polonia Poznań
KKPK Medyk II Konin – KKP Stomilanki Olsztyn

11. KOLEJKA – 31 marca 2018 (Wielka Sobota)
KKPK Medyk II Konin – UKS SMS II Łódź
KKP Stomilanki Olsztyn – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
TS Polonia Poznań – KKP Bydgoszcz
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KP Błękitni Stargard
KS Raszyn – Akademia Piłkarska LG Gdańsk

12. KOLEJKA – 14-15 kwietnia 2018
UKS SMS II Łódź – KS Raszyn
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KP Błękitni Stargard – TS Polonia Poznań
KKP Bydgoszcz – KKP Stomilanki Olsztyn
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKPK Medyk II Konin

13. KOLEJKA – 21/22 kwietnia 2018
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – UKS SMS II Łódź
KKPK Medyk II Konin – KKP Bydgoszcz
KKP Stomilanki Olsztyn – KP Błękitni Stargard
TS Polonia Poznań – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KS Raszyn

14. KOLEJKA – 28/29 kwietnia 2018
UKS SMS II Łódź MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KS Raszyn TS Polonia Poznań
Akademia Piłkarska LG KKP Stomilanki Olsztyn
KP Błękitni Stargard KKPK Medyk II Konin
KKP Bydgoszcz KS Sztorm AWFiS Gdańsk

15. KOLEJKA – 5/6 maja 2018
KKP Bydgoszcz – UKS SMS II Łódź
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KP Błękitni Stargard
KKPK Medyk II Konin – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KKP Stomilanki Olsztyn – KS Raszyn
TS Polonia Poznań – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

16. KOLEJKA – 12/13 maja 2018
UKS SMS II Łódź – TS Polonia Poznań
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KKP Stomilanki Olsztyn
KS Raszyn – KKPK Medyk II Konin
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KP Błękitni Stargard – KKP Bydgoszcz

17. KOLEJKA – 19 maja 2018 (OBLIGATORYJNIE)
KP Błękitni Stargard – UKS SMS II Łódź
KKP Bydgoszcz – Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KS Raszyn
KKPK Medyk II Konin – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
KKP Stomilanki Olsztyn – TS Polonia Pozna

18. KOLEJKA – 27 maja 2018 (OBLIGATORYJNIE)
UKS SMS II Łódź – KKP Stomilanki Olsztyn
TS Polonia Poznań – KKPK Medyk II Konin
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KS Raszyn – KKP Bydgoszcz
Akademia Piłkarska LG Gdańsk – KP Błękitni Stargard

Mecze KKP Bydgoszcz w roli gospodarza w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018

Termin 2.
KKP Bydgoszcz – TS Polonia Poznań – 3 września (niedziela), godz. 17.00

Termin 4.
KKP Bydgoszcz – KKPK Medyk II Konin – 23 września (sobota), godz. 17.00

Termin 7.
KKP Bydgoszcz – KP Błękitni Stargard – 15 października (niedziela), godz. 17.00

Termin 9.
KKP Bydgoszcz – KS Raszyn – 4 listopada (sobota), godz. 11.00

Featured Ad
Marquee Powered By Know How Media.