Zwycięstwo Medyka

Luty 9, 2014 by
Filed under: Bez kategorii

15126_614928305228619_1668614028_nW rozegranym dzisiaj meczu sparingowym piłkarki KKP Bydgoszcz przegrały z Medykiem Konin 0:3 (0:0). Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Romana Jaszczaka zdobywały: Ewa Pajor (50′), Sylwia Matysik (77′) i Dominika Latuszek (88′).

KKP w niedzielnym pojedynku zagrał osłabiony brakiem kontuzjowanych Anny Lewandowskiej i Natalii Sieradzkiej. Warto odnotować także pierwszy po niemal rocznej przerwie spowodowanej kontuzją barku występ Dominiki Machnackiej.

KKP: K. Rosińska – Pawłowska, Kaźmierczak, Mrozek, J. Daleszczyk – Raczkowska, M. Rosińska, Stępień, Makowska, Kryszak – Kutnik

na zmiany wchodziły: Palińska, Granowska, Grzesik, Łuczak, G. Daleszczyk, Olszańska, Machnacka

MEDYK: Kałużna – Grzywińska, Slavczeva, Laetittia, Konat – Jankowska, Matysik, Kamczyk, Zawiślak, Woźniak – Lichtenstein

na zmiany wchodziły: Pajor, Sołtysiak, Flegel, Szewczuk, Latuszek

sędziował: Janusz Warkoczyński (Bydgoszcz)