Czerwona sobota. Porażki w ekstralidze i II lidze

Październik 5, 2013 by
Filed under: Bez kategorii

EKSTRALIGA LOGOW meczu 6. kolejki ekstraligi piłkarki KKP Bydgoszcz przegrały na wyjeździe z Unią Racibórz 0:7 (0:4). Od 7 minuty bydgoszczanki grały w osłabieniu po czerwonej kartce pokazanej bramkarce Darii Granowskiej. Po rzucie wolnym podyktowanym za to przewinienie gospodynie objęły prowadzenie. W 47 minucie (przy stanie 4:0) rzutu karnego nie wykorzystała Natalia Sieradzka. Była  to już trzecia „jedenastka” zmarnowana przez bydgoski zespół w tym sezonie.

KKP zagrał w składzie: Granowska – Pawłowska (46′ J. Daleszczyk), Mrozek (70′ Makowska), Olszańska, G. Daleszczyk – Kutnik, Lewandowska, Kryszak (7′ K. Rosińska), Sieradzka, M. Rosińska – Stępień (46’Raczkowska)

żółte kartki: Kasperska – Lewandowska, Sieradzka, M. Rosińska

czerwona kartka: Granowska 7′ – za faul

sędziowała: Justyna Naklicka (Lublin)

Bez punktów ze swojego spotkania wróciły także zawodniczki KKP II Metal-Group Bydgoszcz. Drużyna prowadzona przez Mariusza Raczkowskiego po wyrównanym boju uległa Unifreeze Górzno 2:3 (1:2). Bramki dla naszego zespołu zdobyły Natalia Arbuz (37′) i Sandra Bukowska (87′). W 70 minucie czerwoną kartkę za faul obejrzała… bramkarka Marta Rybacka. Między słupkami jej miejsce zajęła zawodniczka z pola Monika Stachowiak.

KKP II Metal-Group zagrał w składzie: Rybacka – Stachowiak, Chyżewska, Zakrzewska, Sobczak – Krępeć (80′ Brzykcy), Arbuz, Kaźmierczak, Łuczak, Davies (46′ Bukowska) – Krychowiak