Juvenia – KKP II Metal-Group 2:1

Czerwiec 9, 2013 by
Filed under: Bez kategorii

baner_glowny_przerobiony_2W ostatnim meczu drugoligowego sezonu piłkarki KKP II Metal-Group Bydgoszcz uległy Juvenii Stargard Szczeciński 1:2 (0:2). Bramkę dla naszego zespołu zdobyła w 73 minucie Katarzyna Grzesik. Mimo potwornego upału i wąskiej kadry bydgoszczanki zagrały z maksymalnym zaangażowaniem i zostawiły na sztucznej murawie w Stargardzie Szczecińskim sporo zdrowia.

Spotkanie rozpoczęło się z 40-minutowym opoźnieniem ze względu na brak trójki sędziowskiej! Obu zespołom zależało jednak na rozegraniu meczu, dlatego też spotkanie poprowadziła miejscowa trójka sędziowska złożona z byłych piłkarek Juvenii. Nie jest to pierwsza sytuacja w tym sezonie, kiedy na meczu II ligi wielkopolskiej nie stawiają się sędziowie. Jest to kolejny dowód na to, że poziom organizacji drugoligowych rozgrywek pozostawia wiele do życzenia.

KKP II Metal-Group zagrał w składzie: Rybacka (18′ Palińska) – Sobczak, Zakrzewska, Chyżewska, Łuczak (77′ Brzykcy) – Grzesik, Kryszak (46′ Sznajdrowska), Arbuz, Stachowiak – Lipowska, Tomczak