Anna Pawłowska kończy z futbolem

Czerwiec 20, 2017 by
Filed under: Bez kategorii 

AP_Piotr ZiółkowskiW nowym sezonie w barwach bydgoskiego KKP nie zobaczymy już piłkarki, która przez ponad dekadę występowała w drużynie z ulicy Słowiańskiej. Mowa o Annie Pawłowskiej, która po sezonie 2016/2017 podjęła decyzję o zakończeniu przygody z futbolem.

Popularna „Liściu” w KKP występowała od początku jego istnienia, a więc od 2007 roku. Była z klubem w chwilach dobrych i złych, przemierzając z KKP drogę od II ligi przez I ligę aż do ekstraligi. Niemal przez cały czas występowała na pozycji bocznej obrończyni. W ostatnim sezonie 25-latka odnalazła w sobie jednak smykałkę do zdobywania bramek. W minionych rozgrywkach z sześcioma trafieniami została najlepszą strzelczynią zespołu, a jej gola zdobytego „nożycami” w meczu z Polonią Poznań kibice zapamiętają na długo.

„Czas zrobić sobie przerwę. W KKP grałam przez ostatnie dziesięć lat. To mój klub i nigdy to się nie zmieni. W życiu trzeba jednak czasem zmienić drogę, którą podążamy. Spróbować czegoś nowego. Ostatnio odnalazłam w sobie też inne pasję. Chce spróbować czegoś nowego, póki co bez piłki” – powiedziała Anna Pawłowska w rozmowie z kobiecapilka.pl.

Ania, dziękujemy Ci za wszystkie te lata i życzymy powodzenia na nowej – pozapiłkarskiej – drodze!

fot. Piotr Ziółkowski / Ziółkowski Sports shots

Komentarze

Zapraszamy do dodawania komentarzy.

You must be logged in to post a comment.

Featured Ad
Marquee Powered By Know How Media.