Podział punktów w Łodzi

Maj 14, 2017 by
Filed under: Bez kategorii

pierwsza liga logoW spotkaniu 16. kolejki I ligi północnej KKP Bydgoszcz zremisował na wyjeździe z UKS SMS II Łódź 1:1 (0:0).

Od 52 minuty bydgoszczanki prowadziły po trafieniu Ilony Raczkowskiej (po rzucie wolnym Darii Gugały). Niestety, chwilę później nastroje w bydgoskiej ekipie znacznie się pogorszyły. Od 55 minuty KKP grał bowiem w dziesiątkę po czerwonej kartce Kamili Rosińskiej za faul poza polem karnym. W związku z tym trener Adam Góral zmuszony był przeprowadzić zmianę – Daria Granowska zastąpiła Agatę Stępień. Warto dodać, że bramkarka KKP dzień wcześniej naciągnęła mięsień, co spowodowało, że lekko utykała i nie mogła wybić piłki nogą. Pech bydgoszczanek dopełnił się w 87 minucie, kiedy to rywalki zdobyły bramkę wyrównującą.

KKP zagrał w składzie: Rosińska – Dudek (46′ Sobczyk), Kaźmierczak, Wierzbowska, Andrzejewska – Pawłowska, Gugała, Kałuzińska, Raczkowska – Ossowska, Stępień (55′ Granowska).

Rezerwowe (nie zagrały): Zielińska, Łukasik, Krzeszewska

sędziowała: Katarzyna Misewicz (Mazowiecki ZPN)