„Domowe” terminy rezerw

Sierpień 18, 2017 by · Leave a Comment
Filed under: Bez kategorii

KKP II __-__Przedstawiamy terminy meczów rundy jesiennej III ligi kobiet sezonu 2017/2018, których gospodarzem będzie KKP Bydgoszcz.

Sierpień 16, 2017 by · Leave a Comment

kkp-banner_Z dobrej strony zaprezentowały się piłkarki bydgoskiego KKP w niedzielnym meczu kontrolnym z Błękitnymi Stargard. Podopieczne trenera Adama Górala pokonały ligowe rywalki 3:0 (1:0) po bramkach Edyty Sobczyk (15’), Moniki Kaźmierczak (58’) i Anny Lewandowskiej (75’).

Bydgoszczanki od pierwszych minut pojedynku narzuciły rywalkom swój styl gry i posiadały wyraźną przewagę. Były bardzo aktywne w okolicach pola karnego Błękitnych i dość łatwo dochodziły do sytuacji strzeleckich. Już w 2 minucie bliska szczęścia była Magdalena Kałuzińska, która po dośrodkowaniu Edyty Sobczyk nieznacznie chybiła z bliskiej odległości. W 15 minucie przytomnie w polu karnym zachowała się Sobczyk i pewnym uderzeniem skierowała piłkę do siatki. Po otwierającym wynik trafieniu, miejscowe nabrały jeszcze większego animuszu i raz za razem atakowały bramkę stargardzianek. Niewiele zabrakło m.in. uderzającej dwukrotnie z dystansu Karolinie Pancek (za każdym razem dobrze interweniowała bramkarka) czy Ilonie Raczkowskiej. W 58 minucie gospodynie podwyższyły prowadzenie po efektownej bramce bezpośrednio z rzutu rożnego (!) Moniki Kaźmierczak. Wynik ustaliła w 75 minucie Anna Lewandowska, która po dośrodkowaniu Kaźmierczak popisała się celnym uderzeniem głową.

Za bydgoszczankami dobre spotkanie, w którym zwyciężyły zasłużenie, a przy odrobinie większej precyzji przy wykańczaniu akcji mogły cieszyć się z jeszcze wyższej wygranej. Aby jednak relacja z tego meczu była pełna należy dodać, że ze względu na wąską kadrę oraz kontuzję odniesioną w trakcie spotkania, rywalki przez większość pojedynku grały w dziesięcioosobowym składzie.
W meczach ligowych w poprzednim sezonie KKP zremisował z Błękitnymi 1:1 i zwyciężył 1:0.

KKP Bydgoszcz – Błękitne Stargard 3:0 (1:0)
Edyta Sobczyk 15’, Monika Kaźmierczak 58’, Anna Lewandowska 75’

KKP: Rosińska – Sieradzka, Kaźmierczak, Wierzbowska, Andrzejewska – Sobczyk, Pancek, Gugała, Kałuzińska – Lewandowska, Raczkowska.

Na zmiany wchodziły: Krychowiak, Zielińska, Pater, Łukasik.

Również w niedzielę swój pierwszy tego lata mecz sparingowy rozegrały zawodniczki III-ligowego WSG/KKP II Bydgoszcz. Podopieczne trenera Mariusza Raczkowskiego pokonały na własnym stadionie GLKS Osielsko 5:2 (0:1).

WSG/KKP II Bydgoszcz – GLKS Osielsko 5:2 (0:1)
Bramki dla WSG/KKP II: Julia Krupińska 52’, 59’, Jagoda Baranowska 71’, 78’, Wiktoria Janczur 64’

WSG/KKP II: Borowicz – A. Dąbrowska, Pater, Węglarz, Krzeszewska – Baranowska, Puczek, Krupińska, Janczur – Angelika Klarczyk, Łukasik.
Na zmiany wchodziły: Aleksandra Klarczyk, Tlock, Toczkiewicz.
Rzutów karnych dla WSG/KKP II nie wykorzystały Kinga Łukasik i Julia Krupińska.

Pierwszy mecz nowego sezonu III ligi kujawsko-pomorskiej bydgoszczanki rozegrają w terminie 26/27 sierpnia na wyjeździe z Mustangiem Wielgie.

KKP bez Joanny Daleszczyk

Sierpień 1, 2017 by · Leave a Comment

JDZarząd KKP Bydgoszcz pragnie serdecznie podziękować za reprezentowanie barw klubu Joannie Daleszczyk. 27-letnia obrończyni podjęła decyzję o zakończeu piłkarskiej kariery. Uprawianie sportu koliduje bowiem z jej planami zawodowymi.

Joanna Daleszczyk do klubu z ulicy Słowiańskiej przeszła latem 2009 roku z Dargfilu Tomaszów Mazowiecki. Przez wszystkie sezony była podporą defensywy KKP. Z bydgoskim zespołem w 2011 roku awansowała do ekstraligi kobiet, a następnie przez 5 sezonów występowała w najwyższej klasie rozgrywkowej.

„Dejw”, dziękujemy Ci za wszystkie treningi, mecze, Twoją ambicję, zaangażowanie i duży wkład w rozwój klubu. Powodzenia!

Terminy jesiennych spotkań I ligi w Bydgoszczy

Lipiec 30, 2017 by · Leave a Comment

KKP_Dariusz StońskiUstalone zostały terminy meczów rundy jesiennej I ligi północnej, których gospodarzem będzie KKP Bydgoszcz.